,

Argan Oil per floke te shendetshem


890L

ARGAN OIL PER FLOKE TE SHENDETSHEM

Krem për flokët Skin Doctor  – Argan Oil Bouncy Curl, 200 ml

I pasur me fenole natyrore, kremi i flokëve Skin Doctor Argan Oil Bouncy Curl është i dobishëm për gjëndrat e flokëve.

Ky krem ​​flokësh nxit rritjen e flokëve. Ai gjithashtu i mban flokët të shëndetshëm dhe të trashë.

Vaj Argan i cili i bën flokët të butë, të butë dhe me shkëlqim.

Trajton majat tuaja të ndara dhe zbut flokët e djegur. Si burrat ashtu edhe gratë mund ta përdorin këtë krem ​​flokësh.

Argan Oil i bën flokët të butë, me shkëlqim dhe të shendetshem. Ai trajton majat tuaja të ndara dhe i bën flokët e djegur të menaxhohen lehte.

Gjithashtu shton një shkëlqim të shëndetshëm dhe tërheqës në flokët tuaj.

Eliminoni zbokthin dhe lëkurën e kokës së thatë me këtë krem ​​flokësh.

Mbron flokët tuaj nga nxehtësia e tharësve dhe piastrave.

Rikthen në mënyrë efikase flokët e thatë dhe të brishtë në bukurinë e tyre natyrore.

Përdorimi i rregullt për rezultate më të mira. Përdorni rregullisht Skin Doctor Argan Oil Bouncy Curl për të marrë efekte më të mira.

Me disa pika të shpërndara në mënyrë të barabartë mbi flokë, merrni rezultatet më të mira nga ky krem ​​flokësh.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: krem-me-vaj-argani-skin-doctor Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat