,

3 Luge Kuzhine prej Druri – Bamboo Kitchen Tools Set


 • Seti permban:
 • 1 luge ovale
 • 1 luge te rrumbullaket
 • 1 spatul
 • Antimikrobiale
 • Nuk absorbojne aromen e ushqimit
 • Pa ngjites dhe pa llak
 • Luget pastrohen lehtesisht me uje te bollshem
 • KUJDES! Shmangni larjen e tyre ne mikrovale dhe sigurohuni qe ato te thahen plotesisht.

 

 

399L

LUGE DRURI – SET 3 COPE

Luge Kuzhine prej Druri – Bamboo Kitchen Tools Set

 • Luga e drurit eshte konsideruar nga ekspertet e ushqimit si nje nga mjetet me te mira te kuzhines.
 • Ky set vjen tek ju me 3 luge te perbera nga druri i super cilesor i bambuse. Ky material natyral i jep ketij seti, veti higjenike, nuk lejon akumulimin e baktereve dhe ruan vlerat ushqyese te ushqimeve.
 • Luget nuk gervishtin enet e gatimit, jane rezistente ndaj nxehtesise dhe te afta per te trazuar masa te trasha duke i kthyer ato ne masa kompakte dhe homogjene
SKU: luge-bambuje-set-3cope Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat