,

Abazhur tavoline Unicorn – Per femije

Te ndryshme

1,490L

ABAZHUR TAVOLINE UNICORN – PER FEMIJE

Një llambë dekorative “Unicorn” me një abazhur të bërë nga kartoni të trashë do të dekoroj brendësinë e dhomës së fëmijës.

Abazhuri Unicorn Rose është bërë nga qeramika.

Ka dimensione: 32 × 20 × 20 cm.

Femijet do ta adhurojne kete abazhur dekorativ ne dhomen e tyre te gjumit.

Krijojini  vogelusheve nje ambient imagjinar dhe shume te dashur per ta.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010051 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

Blue, Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat