,

Adapter audio Type C ne Aux 3.5 mm

Te ndryshme

E mban muziken qe jeni duke degjuar te qarte dhe me cilesi te larte

Shpejtësia e transmetimit deri në 24 bit / 192 kHz

Me veshje komode te veshit

 

800L

ADAPTER  AUDIO TYPE C NE AUX 3.5 MM

Nese smartphone juaj nuk ka porte hyrese aux , atehere Samsung USB-C ne kufje 3,5 mm Aux ofron nje zgjidhje praktike per ju.

Ofron dalje audio me cilesi te larte, duke ju lejuar te shijoni muzike pa asnje  humbje të cilësisë.

Dizajn kompakt dhe i lehte me nje gjatesi 12 cm dhe peshe vetëm 11 gram,  mund ta merrni me vete gjate levizjes apo edhe ne udhetimet tuaja.

Krijuar per tu perdorur krijuar  me smartphone USB-C dhe eshte i pajtueshem me pajisjet me te fundit siç eshte Samsung Galaxy Note 10.

Shijoni muzike me cilesi te larte

Përdorni kufjet tuaja të preferuara me adaptorin USB-C ne kufje dhe shijoni cilesine e larte te audios.

Adapteri suporton dalje deri në 24bit / 192kHz, keshtu qe muzika juaj del me tonet qe ju doni te degjoni.

E mban muziken qe jeni duke degjuar te qarte dhe me cilesi te larte

Shpejtësia e transmetimit deri në 24 bit / 192 kHz

Me veshje komode te veshit


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Adapter-audio-Type-C Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat