,

Adaptor per karikim – Baseus Adapter USB 45W ne shitje


Brandi: Baseus

2 Porta hyrese: USB+Type C

Materiali: TPE+ABS+PC

Dimensionet: 106× 58 × 29mm

Pesha: 137 gr

Hyrje: AC 100-240V, 50/60Hz, 1.5 A Max

Dalje Type C: DC 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A Max

Dalje USB: DC 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A Max

Fuqia maksimale: 45 Watt

2,890L

Adaptor per karikim shitet ne iBuy.al

Specifikat

  • Karikoni dy smartphone ne te njeten kohe
  • Praktik ne perditshmeri
  • Vendoseni ne prize dhe karikoni smartphonin permes nje kablli
  • Shpejtesi maksimale
  • Projektuar me 2 porta USB dhe Type C
  • Mund te karikoni dy paisje njekohesisht
  • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Universal – suporton paisjet dhe smartphonet: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei etj

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor per karikim-Baseus-45W Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat