,

Adaptor Apple me porte Lightning – Headphone Jack Adapter


1,490L

Adaptor Apple – 3.5 mm Headphone Jack Adapter

Adaptor Apple – 3.5 mm Headphone Jack Adapter – Porosit tani Online ne iBuy.al me lire dhe me mire se kudo tjeter

  • I pajtueshem me te gjitha paisjet qe kane nje porte Lightning
  • Suporton te gjitha paisjet IOS 10 e me lart
  • Adaptori suporton vetem audion e iPhonit, nuk mundeson kontroll te volumit apo realizim telefonatash
  • Dizanj modern, ne permasa te vogla dhe praktike per tu marre kudo me vete
  • Material cilesor rezistent ndaj konsumit
SKU: adaptor apple-headphone jack Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat