, ,

Adaptor HDMI VGA Type C

airsky

2,000L

ADAPTOR HDMI VGA TYPE C

Përshtatësi – USB-C në HDMI / VGA / kufje / USB 3.0 lidh kompjuterin tuaj celular me një ekran të jashtëm me zgjedhjen tuaj  HDMI ose VGA.

Ju gjithashtu mund të lidheni me të gjitha pajisjet tuaja të nevojshme të jashtme përmes portes USB 3.0.

Ky adaptor i vogël, kompakt, do të zëvendësojë deri në 3 pajisje, duke ju lënë më shumë hapësirë ​​në çantën dhe tryezën tuaj.

Specifika

Materiali: aliazh alumini

Rezolucioni i daljes: 1080P

Karikimi PD 5 ~ 20V; 1 ~ 3A

Lidhës  HDMI me rezolucion deri në 4K30 @ Hz

Lidhës  VGA, me rezolucion deri në 1920×1200 @ 60Hz


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Adaptor HDMI VGA Type C Kategori: , ,
brands

airsky

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat