,

Adaptor iPhone iPad – Apple Power Adapter


3,900L

Adaptor iPhone iPad – Apple Power Adapter

Adaptor iPhone iPad – Apple Power Adapter shitet online ne iBuy.al

  • Rimbushni shpejt dhe ne menyre te sigurt Smartphonin tuaj
  • Praktik, i lehte dhe komod per ta marre kudo me vete
  • 1 porte Type C
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Projektuar sipas standartit nderkombetar te rrymes dhe tensionit
  • Material rezistent i plastikes ABS
  • Pershtatet me standartin nderkombetar te rrymes dhe tensionit
  • Certefikuar nga ROHS, FCC, ce
  • Universal, per te gjithe llojet e telefonave smart

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor apple-typec-18w Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat