,

Adaptor karikimi Apple – Original USB Power Adapter


1,490L

Adaptor karikimi Apple – Original USB Power Adapter

Adaptor karikimi Apple – 5W USB Power Adapter Original Bli Online ne iBuy.al

  • Rimbushni shpejt dhe sigurt smartphonin, oren ose iPod-in nga Apple
  • Praktik, i lehte dhe komod per ta marre kudo me vete
  • 1 porte USB
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Projektuar sipas standartit nderkombetar te rrymes dhe tensionit
  • Material rezistent i plastikes ABS
  • Pershtatet me standartin nderkombetar te rrymes dhe tensionit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor-apple-origjinal Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat