,

Baseus Charger – Adaptor karikimi makine


1,690L

BASEUS CHARGER – ADAPTOR KARIKIMI MAKINE

Adaptor karikimi makine – Baseus Charger Fluid Repair

Karikoni ne makine telefonin dhe paisjet e ndryshme dixhitale.

Ky adaptor vjen me 4 porta karikimi qe ju lejojne te rimbushni deri ne 4 paisje shpejt dhe ne te njejten kohe.

Pershtatet me te gjitha llojet e automjeteve dhe suporton cdo smartphone dhe paisje dixhitale qe ka nje fishe USB.

Material i plastikes ABS dhe aliazhit te aluminit, rezistent ndaj nxehtesise dhe cip inteligjent qe garanton shperndarjen efikase te energjise. I integruar me indikator LED ne erresire.

Me cilesi premium dhe i certifikuar nga FCC, CE dhe RoHS.

SKU: adaptor makine-baseus-fluid repair Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat