,

Adaptor karikimi Remax 2 ne 1 – Kufje AirPods Lightning Port


Specifika

  • Brandi: Remax
  • Modeli: RP-U32
  • Materiali: PC
  • Permasat: 9.30 x 4.60 x 2.30 cm
  • Ngjyra: E bardhe

890L

Adaptor karikimi Remax 2 ne 1 – Kufje AirPods Lightning Port

Adaptor karikimi Remax 2 ne 1 – Kufje AirPods Lightning Port

  • Karikoni smartphonin dhe kufjet Airpods ne te njejten kohe
  • Praktik, i lehte dhe komod per ta marre kudo me vete
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Projektuar sipas standartit nderkombetar te rrymes dhe tensionit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor karikimi-remax-RP-U32 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat