,

Adaptor karikimi Universal – Konfulon Quick Charger Bli Online


790L

Adaptor karikimi Universal – Konfulon

Adaptor karikimi Universal – Konfulon Quick Charger bli online ne iBuy.al me cmimin me te mire ne treg

Rimbushni shpejt dhe ne menyre te sigurt smartphonin dhe paisjet tuaja dixhitale. Me nje porte USB, ky adaptor eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e telefonave SMART.

Me material rezistent ndaj nxehtesise dhe ekologjik , mbi te gjitha ne permasa ideale. Mund ta merrni kudo me vete.

SKU: adaptor-universal-konfulon-1 porte USB Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat