,

Adaptor Makine Baseus – Upgraded Aurora Gradient Version


1,590L

ADAPTOR MAKINE BASEUS

Adaptor Makine Baseus – Upgraded Aurora Gradient Version Porosit tani Online ne iBuy.al me lire se kudo

Karikoni telefoni ose tabletin tuaj ne makine shpejt dhe ne menyre te sigurt. Integruar me 2 porta USB mund te karikoni 2 paisje njekohesisht.

Dizenjuar me cip inteligjent qe nuk demton baterine dhe shperndan rrymen ne menyre efikase dhe te sigurt.

Adaptori i brandit te njohur Baseus eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve dhe suporton te gjitha paisjet dixhitale dhe telefonat SMART.

Me ekran LED Dixhital, ju mund te shihni ne cdo moment sasine e energjise qe kalon ne paisjen tuaj

Ideal per udhetime te gjata, qe viza e baterise suaj te mos jete asnjehere e kuqe.

SKU: adaptor-makine-baseus-aurora version Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat