,

Adaptor makine Type C – Baseus Tiny Star Mini Quick Charger


1,490L

Adaptor makine Type C – Baseus Tiny Star Mini

Adaptor makine Type C – Baseus Tiny Star Mini Quick Charger Porosit tani me cmimin me te mire ne treg ne iBuy.al

Dizenjuar ne permasa te vogla, mund te fshihet plotesisht ne cigaren e makines

Mund te fshihet ne cigaren ne sediljen e makines, duke i dhene automjetit pamje te rregullt dhe estetike

Suportohet nga protokolli i ngarkimit te shpejte PD3.0 \ PD2.0 \ PPS \ QC4 + etj

Me cip inteligjent shperndan energjine ne menyre te sigurt, i mbrojtur nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe mbitensioni

Me material aliazh alumni rezistent ndaj nxehtesise

Rimbush te gjithe llojet e smartphonve dhe tableteve qe kane porte karikimi Type C : iPhone, iPad, iPod, Samsung, Huawei, Xiaomi etj

SKU: adaptor makine-baseus-tiny star-type c Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat