,

Adaptor me 4 porta usb Awei CL-150T

Awei

1,200L

ADAPTOR ME 4 PORTA USB AWEI CL -150T

Ky pershtates USB C ka 4 porta USB dhe nje porte te furnizimit me energji Micro USB per t’u siguruar qe mund te lidhni 4 pajisje dhe te karikoni ne te njejten kohe.

Hub USB i tipit C mund te transferoje filma HD ose skedare te medhenj ne vetem pak sekonda me transferime super te shpejta te te dhenave deri ne 5 Gbps.

I pershtatshem per Windows OS/Mac Os/Linux OS dhe sisteme te tjera operative permes funksionit plug and play.

Specifikat :

-Marka: Awei

-Transmetimi me 4 porte ne sinkron

-Gjatesia: 13 cm

-E perputhshme me pajisjet Type-C, smartphone dhe hard disk


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300051 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Adaptor

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat