,

Adaptor me ekran LED – Hoco Double Cool Bli Online


Specifika

 • Brandi: Hoco
 • Permasat: 82.5 x 42.5 x 24 mm
 • 2 porta USB
 • Pesha: 48.5g
 • Materiali: PC rezistent ndaj nxehtesise
 • Hyrje: AC 100-240V, 50 / 60Hz, 300 mA
 • Dalje: DC 5.0V / 2.2A Max
 • USB1: 5V / 2.2A Max USB2: 5V / 2.2A Max

1,190L

Adaptor me ekran LED – Hoco Double Cool Bli Online

Adaptor me ekran LED – Hoco Double Cool Bli Online

 • Pajisur me 2 porta USB
 • Mund te karikoni dy paisje njekohesisht
 • Me cip inteligjent , shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
 • Integruar me ekran LED që tregon fuqine dhe rrymen e karikimit
 • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet. Mund te karikoni telefonin gjate nates, pa u shqetesuar per incidente te papritura
 • Permasa kompakte, ideal per tu marre kudo me vete
 • I pershtatshem per celulare dhe tableta: iPhone iPad iPod, Samsung, Huawei Sony HTC
 • Shpejtesi e larte e rimbushjes
 • Material rezistent dhe i qendrueshem

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor me ekran-2 porta-hoco Kategori: ,
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat