,

Adaptor – WK Lepo Series Charger Shitje Online


Specifika

Brandi: WK Design

Modeli: WP-U62

Hyrja: AC100-240V 50/60Hz 0.3A

Dalja: DC5V-3A Max

Dimensionet: 63 x 39.9 x 24 mm

Pesha:60 gr

Material ekologjik me mjedisin

590L

Adaptor – WK Lepo Series Charger Shitje Online

Adaptor – WK Lepo Series Charger Shitet Online ne iBuy.al

  • Me nje porte USB
  • Me cip inteligjent , shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet. Mund te karikoni telefonin gjate nates, pa u shqetesuar per incidente te papritura
  • Permasa kompakte, i lehte per tu marre kudo me vete
  • Materiali ABS +PC- jo toksik dhe ekologjik me mjedisin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor-wk design-WPU62 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat