,

Adaptor per laptop – Baseus Harmonica 5 in 1 Hub Adapter


2,890L

Adaptor per laptop – Baseus Harmonica

Adaptor per laptop – Baseus Harmonica 5 in 1 Hub Adapter

Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt laptopin duke e mbrojtur baterine. Ky adaptor nuk e ekspozon baterine ndaj rrezikut dhe demtimit

2 Porta USB 3.0 – Me shpejtesi te larte te transmetimit te dhenave deri ne 5 Gbps.

Me fuqi te larte 60 Watt, e mban laptopin tuaj ne cdo kohe te ngarkuar me bateri

Suporton hapesire per karten SD dhe TF

Me material TPE dhe aliazh alumini eshte rezistent ndaj nxehtesise, renies dhe temperatures se larte.

Dizanj modern dhe kompakt, keni mundesine ta merrni kudo me vete dhe pa u bezdisur.

Mund te lidhet me aksesore te jashtem si mouse, tastiere, hard drive etj

SKU: adaptor per laptop-baseus-harmonica Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat