,

Adaptor universal karikimi – Baseus Quick Charger Adapter


890L

Adaptor universal karikimi – Baseus

Adaptor universal karikimi – Baseus Quick Charger Adapter ne shitje Online ne iBuy.al me cmime konkurruese dhe cilesi maksimale

Rimbushni Smartphonet dhe paisjet tuaja dixhitale shpejt dhe ne menyre te sigurt. Ky adaptor eshte i mbrojtur nga qarku i shkurter, mbitensioni dhe mbinxehja

I pershtatshem per te gjitha paisjet dixhitale dhe telefonat SMART. Me cio inteligjent qe shperdan rrymen shpejt dhe ne menyre efikase

Permasa te vogla, e merrni kudo me vete sidomos udhetime

SKU: adaptor-universal-baseus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat