,

Airpods Mini Pro 5


1,990L

AIRPODS MINI PRO 5

Dizajni i kufjeve me kuti  bën të lehtë dhe të përshtatshëm për t’u përdorur.

Versioni Bluetooth 5.0 ofron sinjal të fuqishëm  dhe aftësi lidhje automatike. Kufjet mund të ndizen automatikisht dhe të lidhen me telefonin duke eliminuar funksionimin e mundimshëm manual.

Reduktimi i zhurmës:  mbështetje për thirrje dhe sigurimi i përvojës së thirrjes me definicion të lartë me teknologjinë adaptive të zvogëlimit të zhurmës.

Dizajni ergonomik i cili ju lejon perdorim te kufjeve per ore te tera pa dhimbje pas perdorimit të gjatë, dhe nuk bie gjatë lëvizjes.

Kutia e karikimit 7.250mAh: Kufja mund të karikohet nga kutia e karikimit për disa herë.

Koha e perdorimit eshte e gjate fale konsumit te ulët te energjisë, jeta e gjatë e baterisë

Përputhshmëri e gjerë: Kjo kufje është e përputhshme me të gjitha pajisjet me Bluetooth.

Kufjet multifunksionale mund të përdoren për t’iu përgjigjur / refuzuar thirrjen, për të  luajtur / ndaluar këngët dhe për të aktivizuar asistentin e zërit.

Funksioni i karikimit pa fishe e bën ngarkimin e tij shumë më të përshtatshëm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Mini Airpods Pro 5 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat