,

Airpods Pro Mini 4


1,800L

AIRPODS PRO MINI 4

Kufje mini me kuti silikoni me cilësi të lartë dhe mbrojtje e plotë.

Te lehta dhe komode për t’u përdorur.

Kutia e kufjeve me cilësi të lartë, mbroN plotësisht kufjen tuaj nga lageshtia, renia apo goditjet.  Vendi i përsosur per ruajtjen portabël.

Instalohen dhe hiqen lehtesisht. 

Specifika

Kufje mini Pro 4

Pesha  120g

Cilësia e përmirësuar e audios / basit

Ndezja / Fikja automatike

Thirrjet binurale

Asistent zëri

Versioni Bluetooth: v5.0 + EDR (të dy anët) konsum jashtëzakonisht i ulët

Diapazoni Bluetooth: 12 metra pa pengesa

Kapaciteti i baterisë: Earbud: 50mah bateri e rikarikueshme 

SKU: Airpods Mini Pro 4 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat