,

Aksesore kuzhine – Thike dhe lime per produktet ushqimore

Tramontina

 • Set thike dhe lime
 • Mund te limoni thiken
 • Teper te thjeshta ne perdorimin e tyre
 • Material celiku dhe inoksi me doreze plastike
 • Prisni produktet ushqimore

900L

SET THIKE DHE LIME

Me nje dizajn te vecante ne formimin edhe ne funksionimin e tyre, te pershtatshme per t’i patur ne kuzhinen tuaj ky produkt. Mund te zgjidhni ne menyre te shpejte cdo problem qe mund te keni me prerjen e produkteve ushqimore. Me nje lime teper rezistente dhe qe ka nje fuqi per te limuar thikat qe perdorni ne perditshmerine tuaj.

PAJISJE TE NEVOJSHME PER KUZHINE

Te dyja pajisjet kane nje doreze  ergonomike qe ka nje siperfaqe te bute e cila nuk e ben te rreshqiteshme edhe i jep nje siguri ne perdorimin e saj. Me nje material rezistent ndaj ndryshimeve te temperatures dhe detergjenteve gerryese.

Dorezat jane te balancuar ne menyre perfekte me tehat perkates.

Te dyja pajisjet jane te perbera me nje material celiku dhe inoksi te cilesise se larte kurse dorezat kane perberje plastike.

Multifunksionale ne prerje sidomos ne produktet e mishit.

 

SPECIFIKAT Set thike lime per prerjen e produkteve bli online iBuy.al

 • Fuqi e madhe prerese
 • Potencial mprehje i shpejte
 • Fleksibilitet i mire
 • Teper rezistente
 • Jetgjatesi e larte e tehut
 • Siguron nje mbeshtetje efikase kur perdoruesi i duhet te ushtroje force ne te
 • Dizajn i bukur dhe praktike ne perdorim.
 • Siguron mprehtesi per nje kohe te gjate

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: tramontina profesional master thike dhe lime Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Thike & Lime

color

White

brands

Tramontina

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat