,

Alcatel 2008D-Dual Sim-White-Celular-Al | Bli Online


  • Emri celularit: Alcatel 2008D.
  • Madhesia e ekranit: 2.4 “.
  • SIM: Dual.
  • Bateria e tij : 1400 mAh.
  • Shpejtsia 2G.
  • Permasat: 117×61.5×12.5mm.

5,500L

CELULAR ALCATEL 2008D DUAL SIM WHITE

Alcatel 2008D është i pajisur me një aparat fotografik 2 megapiksel i cili kap cdo moment tuajin me super kualitet.

Kamera e ketij celulari regjistron video me rezolucion maksimal 176×144 piksele.

Kapaciteti i baterisë është 1400 mAh. Kjo bateri mund te nderrohet sa here del jashte funksionit.

Telefoni perbeht nga nje dizajn i vogël dhe i lehtë.

Telefoni 2008D nga Alcatel eshte me perberje plastike shume cilesore edhe goxha te forte.

Telefoni funksionon me dy karta SIM, te cilat mund t’i perdorni te dyja ne te njejten kohe..

SPECIFIKATtelefon alcatel 2008 d bli online iBuy al

Emri: Alcatel 2008D.

Ekrani: 2.4 “.

SIM: Dual.

Rrjeti: 2G.

Procesori: MTK 6260.

OS: AOS.

Kamera e pasme: 2 MP.

Kamera e përparme: Jo.

Kujtesa e brendshme: 16MB (32sd).

RAM: 8MB.

Bateria: 1400 mAh.

Kamera 2MP FF.

Bluetooth 3.0 + EDR.

Mikro USB për transferimin e të dhënave.

Dimensionet: 117×61.5×12.5mm.

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim 

SKU: Alcatel 2008D Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat