,

Alcatel 2053D | Celular | Dual Sim | Black | Bli Online


  • Permasat: 10.3 cm x 5.04 cm x 1.69 cm.
  • Madhësia e ekranit: nga 2.4 deri ne 6.1 cm.
  • Kapaciteti i baterisë eshte 970 mAh.
  • Rezolucioni i ekranit eshte QVGA (320×240).
  • Karte memorie permban deri ne 32GB.

5,500L

CELULAR ALCATEL 2053 D ME DY KARTA SIM

Alcatel 2053D ka një dizajn elegant, të rehatshëm dhe të thjeshtë i cili eshte teper praktik edhe fleksibel.

Me te ju mund te realizoni pafund telefonata sepse audio e ketij celulari percjell nje audio shume te paster edhe te kthjellet.

Kamera ka super cilesi edhe fikson cdo pamje me nje kualitet te jashtezakonshem.

Mund ta merrni kudo me vete pa ju bezdisur aspak.

SPECIFIKIMET

Madhësia e ekranit: 2.4 “/ 6.1 cm.

Rezolucioni i ekranit: QVGA (320×240).

Lloji i ekranit: TFT.alcatel 2053d black dual sim produkt bli online iBuy al

Rezolucioni i kamerës kryesore: 0.3 Mpx.

Kapaciteti i kartës së memories: 32 GB.

Kapaciteti i baterisë: 970 mAh.

Lidhshmëria: Bluetooth EDR, v2.1.

Audio: Stereo 3.5 mm.

Llojet e radios: FM.

Karakteristikat: elektrik dore.

Permasat: 10.3 cm x 5.04 cm x 1.69 cm.

Bli Online ne iBuy.al| Porosit Online 

SKU: Alcatel 2053D dual sim black Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat