,

Altoparlante per muzike – Multimedia Speaker JB210

JBL

1,500L

ALTOPARLANTE PER MUZIKE-MULTIMEDIA SPEAKER JB210

Altoparlante per muzike lidhen me kompjuterin ose me laptopin, me ane  te portes USB.

Ndertuar me kater altoparlante multimedia speaker JB210.

Altoparlantet me hyrje USB japin nje tingull të qarte dhe të forte stereo per kompjuterin tuaj.

Keta bokse muzike jane portativ dhe me peshe te lehte, gje qe mundeson transportin e tyre kudo dhe nuk zene hapsire.

Gjithashtu ky altoparlante mund te lidhte edhe me TV-ne.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: i-2120704 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

JBL

color

Black

LLoji

Boks me muzik

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat