,

Android tv box TANIX A3


3,000L

ANDROID TV BOX TANIX A3

Konfigurim i ri HTV i permiresuar, me cilesi te larte, memorie te madhe 2G RAM + 16G ROM, mund te ruaje nje numer te madh softueresh aplikacioni, qe funksionojne me shpejt dhe me shume se te tjerat.

Pamje vizuale me kualitet te larte Ultra HD 4K 3D.

Mbeshtet teknologjine e dekodimit H.265 HEVC dhe e pajisur me WIFI.

Perjetoni cilesine e vertete te figures.

Specifikat :

-Teknologji e dekodimit H.265 HEVC dhe e pajisur me WIFI

-Pamje vizuale Ultra HD 4K 3D

-Smart A3 box

-Memorie 2/16GB

-Cilesi e larte e figures


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300084 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat