Antene dixhitale per dhomen – Digital Indoor CCT Antena HDTV


 • Brandi: CCT
 • Modeli: HD-030
 • Dixhitale
 • E brendshme
 • Frekuenca: 470-862MHz
 • Gain: 5dBi
 • Rezistenca: 75Ohm

1,490L

ANTENE DIXHITALE PER DHOME | DIGITAL ANTENA

Antene dixhitale per dhomen – Digital Indoor CCT Antena HDTV

 • Mundeson te shihni te gjitha kanalet televizive qe mbulon zona juaj. Terheq sinjale nga te gjitha drejtimet
 • Dizanj i holle dhe i lehte sa nje flete
 • Mund te vendoset ne mur ose ne baze tavoline
 • Ofron pamje vizive te qarta dhe audio te nje kualiteti te larte
 • Mund te montohet kudo ne te gjitha ambientet e brendshme te shtepise

DIGITAL ANTENA | IBUY.AL

SKU: antene dixhitale-e brendshme-CCT-HD-030 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Antene dixhitale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat