, ,

Antene televizori per ne dhome Apollo 36 – Bli Online


  • Antene TV per dhome UHF/VHF
  • Me rrotullim 360 grade
  • Vendoset brenda ne shtepi
  • Mund te merret kudo me vete
  • Levizet dhe montohet lehtesisht

1,790L

ANTENE DHOME APOLLO

Nje antene televizori i jep zgjidhje shume problemeve qe mund te keni me televizorin tuaj. Nese ndryshoni pozicioni e televizori ju hapet nje pune shume e madhe me antenat qe jane perjashta kurse kjo antene do t’ju lehtesoj shume pune ku mund ta zhvendosi fare lehte.

ANTENE TELEVIZORI – Apollo 36 

Antena lidhet me televizori tuaj e me pas kerkoni stacionet e programeve televizive.

  • E pershtatshme per dhomen tuaj te gjumit edhe per ambiente te tjera te brendshme.
  • Pajisja mund te rrotullohet deri ne 360 grande per te realizuar pamjen me te mire te televizorit tuaj.
  • Mund ta monton i shume thjeshte e ta c’montoni nese doni ta zhvendosni ne dhome tjeter.
  • Me nje material te plastikes dhe aluminit teper cilesore.
  • E pershtatshme per dhomat qe nuk kapin shume valet me antenat e tjera te zakonshme.Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.
SKU: Apollo 36 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Antene televizori

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat