Anycast M100 New TV Stick Display Wireless – Ekran HD


 • Marka: Anycast
 • Modeli: M100
 • RAM: DDR3 128 MB
 • Wifi Frequency: 2.4GHz+5GHz
 • Bluetooth: N/A
 • DLNA: Standard
 • Fuqia: 5 W 1 A
 • Screen Share: Miracast, Airplay, DLNA, EZMIRA
 • Sistemet qe suporton: Android, IOS, Windows, Mac OS
 • USB: USB 2.0
 • Ngjyra: E Zeze
 • Suporton:Video Format: AVI, DIVX, MKV, TS, DAT, MPG, MPEG, MOV, MP4, RM, RMVB, WMV
 • Suporton: MP3, WAV.
 • Suporton: Photo Format: JPEG, BMP.
 • Rezolucioni maksimal: 4K x 2K

2,000L

Anycast M100 New TV Stick Display Wireless

Anycast M100 New TV Stick Display Wireless – Ekran HD

 • E projektuar per te lidhur SmartPhonet, tabletet me nje pajisje me ekran me te madh HD si HDTV, monitori/projektori
 • Ideale per te pare filmat ne ekran HD, prezantime ne konferenca, prezantime projektesh ne shkolle etj
 • Ktheni shtepine ne nje kinema reale
 • Suporton Air Play/DLNA dhe standartet miracast
 • 4K Ekran High Definition (HD) me cilesi dhe pasterti maksimale te zerit dhe figures
 • Shijon efekte vizuale magjike, te gjitha qe keni ne smartphone, ipad dhe laptop ne nje super ekran HD
 • Me sistem operimi Linux
 • Suporton te gjitha paisjet qe kane porten HDMI
 • Shijoni filma si ne kinema dhe realizoni takime produktive biznesi me kete Anycast M100, ne permasat e nje USB-je
 • Luani lojrat tuaja te preferuara online ne ekranin e madh te TV
 • E pershtatshme me te gjitha sistemet Android, IOS, Windows dhe Mac OS.
SKU: anycast-m100-wireless display Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mirascreen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat