Aparat kunder insekteve – Drite nate Produkt Online


  • Largon insektet permes teknologjise elektromagnetike te zerit
  • Zhduk te gjitha insektet dhe e mban shtepine te paster dhe pa baktere
  • Jo toksike, pa kimikate dhe helme
  • Kunder brejtesve, milingonave, merimangave dhe insekteve te tjera

690L

Aparat kunder insekteve – Drite nate Produkt Online

Aparat kunder insekteve – Drite nate Produkt Online

Largon insektet me ane te valeve elektromagnetike. I projektuar si nje drite nate, aparati mban larg shtepise suaj brejtesit dhe insektet e tjera

I sigurt per ambientin familjar, femijet e vegjel dhe kafshet shtepiake. Pa pesticide, gazra apo elemente te tjere toksike dhe irrutues per njerezit kafshet shtepiake

Perdorimi:

Thjesht vendoseni kete aparat ne nje prize muri dhe teknlologjia e valeve elektromagnetike deperton ne mure per te mbrojtur nje ambient me madhesi mesatare, deri ne 2000 metra katrore

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Aparat kunder insekteve elektromagnetik Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aparat Kunder Mushkonjave

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat