Aparat kunder mushkonjave dhe insekteve – Atomic Zapper Online


  • Largon insektet permes teknologjise elektromagnetike te zerit
  • Zhduk te gjitha insektet nga ambienti familjar dhe e mban shtepine e paster
  • Jo toksike, pa kimikate dhe helme
  • Kunder brejtesve, milingonave, merimangave dhe insekteve te tjera

Perdorimi: Nuk ka nevoje për instalim
Mjafton ta vendosni ne prize dhe ai eshte gati te veproje

950L

Aparat kunder mushkonjave dhe insekteve – Atomic Zapper Online

Aparat kunder mushkonjave dhe insekteve – Atomic Zapper Online

Fale teknologjisë Blue Light, Atomic Zapper, terheq dhe vret insektet fluturuese apo brejtesit qe zbarkojne ne shtepi dhe mund te behen burim i semundjeve te ndryshme

Aparati i pare ultrasonik i projektuar kunder mushkonjave dhe insekteve te tjera te bezdisshme dhe te rrezikshme

Perdor valet e tingullit zanor per te larguar cdo insekt te rrezikshem

Pa pesticide, toksina dhe kimikate

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Aparat kunder mushkonjave dhe insekteve - Atomic Zapper Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aparat Kunder Mushkonjave

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat