Aparat kunder mushkonjave – Mosquito Killer


 • Nuk eshte i demshem per shendetin
 • Aparati kunder mushkonjave nuk ben asnje lloji zhurme
 • I pershatshem me te gjitha portat e USB
 • I vogel dhe i lehte kur e vendosni ne perdorim
 • Me nje drite ultravjollce qe terheq mushkonjat

 

1,890L

APARAT KUNDER MUSHKONJAVE

Aparat elektrik kunder mushkonjave e pershtatshme per ta vendosur kudo ne ambjentet e shtepise tuaj. Ne menyre shume praktike edhe e lehte ne perdorim mund ta zhvendosni sa ne nje vend ne nje tjeter.

PERDORIMI KUNDER MUSHKONJAVE ME NDRICUES

Kjo pajisje eshte e perbere me nje drite ultravjollce UV qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vet drejt kesaj pajisje ne kete menyre ju nuk do keni asnje mushkonje ne dhomen tuaj. Me nje gjatesi vale 368nm per terheqjen pa asnje lloji rrezatimi qe mund te jete i demshem per shendetin tuaj.

Aparati kunder mushkonjave perdoret me ane te nje kabllo USB te perfshire ne brendesi te paketimi ku  mund te vendosni afer kompjuteri kur jeni duke punuar ose ne prize.

Me nje rrotulli te relikave 360 grade ku bejne te mundur terheqjen e mushkonjave ne cdo drejtim.

SPECIFIKAT       Aparat kunder mushkonjave Mosquito Killer porosit online iBuy.al

 1. Pajisje kunder mushkonjave
 2. Vepron pa asnje lloji zhurme
 3. Ideale per ndricimin e dhomes
 4. Me nje drite ultravjollce terheq mushkonjat
 5. Me te gjitha portat e USB
 6. Aparati i mushkonjave vendoset ne prize
 7. Largon mushkonjat ne menyre te menjehereshme
 8. Nuk provokon asnje lloji efekti te padeshiruara ndaj njerezve

Dyqan Online – Bli Tani – iBuy.al.

SKU: DGS-150 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Aparat pe mushkonja, Aparat per mushkonja

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat