,

Aparat mates per tensionin | Mat tensionin e ulet dhe te larte

Apple
Gjendje:

64 ne stok


  • 4.5 inch HD Screen
  • Android 4.4 KitKat OS
  • 1.4 GHz Quad Core™ Processor
  • 20 MP front Camera

3,990 L

64 ne stok

APARAT TENSIONI ELEKTRONIK I ZEMRES

Aparat Tensioni | Aparat Mates Elektronik | Mat Tensionin e Larte dhe te ulet te zemres

Aparat Mates per tensionin i cili ben nje monitorim te thjeshte | te shpejte | te sigurt te presionit te gjakut.
Aparati i tensionit Ju ndihmon te masni dhe kontrolloni tensionin ne cdo kohe
Shume praktik dhe i thjeshte ne perdorim dhe mund te merret me vete kudo.
Me butona dhe nje ekran te madh per ta pare te gjitha te dhenat e matjes.
Gjithashtu ju mund te masni dhe rrahjet e zemres dhe pulsin duke krijuar dhe nje ide per shkakun e tensionit të lartë.
Në mënyrë të tillë ju do të eliminoni dhe rrezikun e të gjitha komplikacioneve apo sëmundjet e gjakut.

Aparat Tensioni per te monitoruar cdo moment

SKU: 5487FB8/19 Kategori: ,

Technical Specifications

Brand Apple
Item Height 18 Millimeters
Item Width 31.4 Centimeters
Screen Size 13 Inches
Item Weight 1.6 Kg
Product Dimensions 21.9 x 31.4 x 1.8 cm
Item model number MF841HN/A
Processor Brand Intel
Processor Type Core i5
Processor Speed 2.9 GHz
RAM Size 8 GB
Hard Drive Size 512 GB
Hard Disk Technology Solid State Drive
Graphics Coprocessor Intel Integrated Graphics
Graphics Card Description Integrated Graphics Card
Hardware Platform Mac
Operating System Mac OS
Average Battery Life (in hours) 9

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat