,

Aparat degjimi per vesh – Ear Hearing Aid As Seen On TV

As Seen on TV

  • Zhduk cdo zhurme te panevojshme.
  • Diskret ne menyre qe askush mos t’a dalloje.
  • Me dizajn unik dhe komod.
  • Teper praktik dhe i lehte.

1,990L

APARAT DEGJIMI PER VESH

Aparat degjimi i cili montohet lehtesisht ne vesh per nje degjim me te paster – Cmimi me i mire ne iBuy.al.  Ear Hearing Aid As Seen On TV eshte dizenjuar te vendoset ne pjesen e pasme te veshit. Fale dizanjit te rehatshem dhe materialeve te buta, ai nuk krijon siklet gjate perdorimit.

Perforcon maksimalisht degjimin dhe ndihmon te degjoni qartesisht  cdo bisede edhe nga nje distance me e larget.

APARAT DEGJIMI MJEKESOR – Aparat per degjim

Ndryshe nga aparatet e tjera Aparat per degjim do ju jap super dëgjim, në mënyrë që të dëgjoni një bisedë në të gjithë dhomën. Ndryshe nga pajisjet e tjera personale të dëgjimit, përforcuesi i dëgjimit e zhurmën e sfondit dhe rrit atë që ka rëndësi.

Amplifikuesi i degjimit ju ndihmon te degjoni me teper sesa veshi normal i njeriut mundet. E shkëlqyeshme për sportistët, femijet, te moshuarit, shëtitësit si dhe zbulimin e tingujve të rinj. Ju do të degjoni më shumë se cdo njeri tjeter në një dhome, cdo pjese te bisedes.  Ndryshe nga perberja i aparateve te tjera  te dëgjimit dhe kjo e ben ate dhe me te vecante.
Gjithashtu aparati i degjimit vjen me një një dizajn komod që duket si një radio FM e mbajtur me dorë.
aparate degjimi. Hiqni cdo siklet qe je vjen nga degjimi me aparatin me te mire qe do mund te provonit ndonjehere.

APARAT PER VESH CMIMI ME I MIRE

Bejeni cdo bisede tuajen plote deshire dhe pa siklete te tjera.

Aparati per degjim eshte shume diskret dhe askush nuk do ta kuptoj perse eshte i vendosur ne pjesen e siperme të veshit tuaj. Është i dizajnuar posacerisht per mos t’u kuptuar nga personat rreth jush.

Ju nuk do ta ndjeni pothuajse fare Aparat per degjim ne veshin tuaj, dhe kjo fale dizajnit unik qe ai ka. Eshte teper i lehte edhe praktik. Mund të perdoret ne cdo pjese te dites suaj.

Per nje eksperience më të kendshme te degjimit tuaj.aparat per degjim bli online ne ibuy al

SPECIFIKAT
  • Ndihmon ne kualitetin e degjimit.
  • Perdoret nga te moshuarit, femijet dhe për sportistet.
  • Zhduk cdo zhurme te panevojshme.
  • Diskret.
  • Me dizajn unik dhe komod.
  • Teper praktik dhe i lehte.

 

 


Bli online ne iBuy.al me cmimet me te mira!

SKU: aparat degjimi-mjekesor-as seen on tv Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat