,

Aparat uji DSG Water distributor

DSG

15,700L

APARAT UJI DSG

Aparat uji automatik per uje te ftohte ne vere dhe uje te ngrohte ne dimer.

Ftohja e kompresorit me efikasitet te larte, me funksion te ftohjes dhe ngrohjes.

Ideal per cdo ambient; Ky shperndares uji eshte ideal per shtepi, zyre ose mjedis te jashtem fale dizajnit te lehte per tu perdorur.


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne iBuy.al!

SKU: e23233 Kategori: ,
LLoji

aparat uji

brands

DSG

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat