,

Aromantizues multifunksional me drite dhe boks muzike


 • Mundeson pastrimin e ajerit
 • Mund te leshoje aromen edhe ne te njejten kohe degjoni muzike
 • Mund ta lidhni me ane te bluetooth
 • Mund ta kontrolloni me pult
 • Cilesi e garantuar

5,990L

AROMATIZUES ME DITE EDHE ME MUZIKE

Aromatizues me drita dhe boks muzike eshte nje pajisje multifunksionale funksionon si nje pastrues ajeri per ambjenti qe keni perreth jush. Me nje arome super te mire edhe te kendshme ne kete menyre argetohuni me muziken qe ju fal kjo pasjisje.

PER NJE AROME TE KENDSHME PER AMBJENTIN TUAJ

Produkti permireson shume cilesine e ajerit perreth ambjentit qe ju e vendosni edhe mund te kerceni me muziken tuaj te preferuar.

I pajisur me nje drite per te ndricuar gjate darkave ku mund ta beni mjedisin shume te bukur sidomos nese doni te krijoni nje nate romatike me te dashurin ose te dashuren tuaj. E pajisur me nje telekomande kontrolli ku mundeson mbulimin e nje siperfaqe prej 10m.

E pershtatshme per ne shtepi, ne zyre ose ne mjediset tuaj te preferuara!

SPECIFIKAT

 1. Multifunksionale
 2. Mund ta lidhni me ane te bluetooth
 3. Pastron ajrin
 4. Degjoni muzike
 5. Mbulon nje siperfaqe prej 10 m
 6. Komandohet me pult kontrolli

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: L-20620-04 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
LLoji

Aromatizues

color

White & Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat