Aromatizues ambienti – BASEUS Flower Shell Aromatherapy


2 Ngjyra:

E bardhe

Bojeqielli

Paketimi perfshin:

1.Aromatizuesin

2.Kabllin e karikimit

3. Litar i vogel

4. 2x tableta me arome

 

1,890L

Aromatizues ambienti – BASEUS Flower Shell

Aromatizues ambienti – BASEUS Flower Shell Aromatherapy – Bli Online ne iBuy.al me lire se kudo

  • Freskon ajrin dhe largon 100% aromen e renduar ne ambient
  • Shperndan aromen 10 here me shume se aromatizuesit e tjere
  • Ofron atmosfere relaksuese me arome te lehte dhe  freskuese
  • Mund te vendoset ne cdo ambient te shtepise ose zyres, ne tualet, ne dhome gjumi, dhomen e femijeve etj
  • Funksionon me bateri e cila zgjat deri ne 8 ore me nje karikim te vetem
  • Arome natyrale me ekstrakte lulesh dhe frutash
  • Nuk ka perberje alkoli duke shmangur mundesine e marrjes flake nen ndikimin e rrezeve te dielllit
  • Produkt i vleresuar si i shendetshem per njerezit dhe mjedisin, i certefikuar nga RoHS, FCC, CE dhe SGS
  • Perdoret lehte, mjafton te shtypni butonin dhe ne ambientin ku jeni clirohet arome e fresket
  • Mund te perdoret edhe ne makine
SKU: aromatizues ambienti-baseus-flower shell  Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aromatizues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat