,

Arome ambienti – Reed Diffuser

Te ndryshme

500L

AROME AMBIENTI – REED DIFFUSER

Arome ambienti e cila vjen ne disa variante te ndryshme per tiu pershtatur  me se miri shijeve tuaja.

Mango, limon dhe aroma e fresket e detit do e bejne qendrimin ne shtepi akoma dhe me te kendshem.

Sasia 110 ml.

SKU: Arome ambienti - Reed Diffuser Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat