Atlete Adidas per meshkuj – Posta Falas – Bli online

Adidas

2,990L

ATLETE ADIDAS ORIGJINALE TE REHATSHME

Atlete Adidas per meshkuj Origjinale

Atlete super Cilesore.
Ecja e rehatshme eshte domosdoshmeri, dhe pavarsisht sesa serioz jeni kepucet e rehtashme duhet te jete pjese e raftit tuaj.

Qendrimi i gjate kembe e ben te nevojshme perdorimin e nje kepuce te lehte dhe komforte.
Atlete Adidas per djem super te rehatshme te cilat mbajne gjunjte, kycin e kembes dhe shpinen te qete. Me atletet e duhura dita juaj e ngarkuara do te jete shume here me e lehte.
Materiali i tyre lejon kemben te leviz lirshem dhe te marr ajer nderkohe qe ju i keni veshur. Bazamenti i tyre eshte i pershtatshem dhe stabel per cdo terren, ai do te siguroje komfortin gjate udhetimeve apo aktivitetev sportive ne natyre.
Keto atlete mund ti perdorni per: vrapim. ecje, pune, stervitje, volejboll, yoga etj.
Atlete te perditshme te cilat mund te sjellin shume kenaqesi ne jeten tuaj. Jane projektuar posacerisht te sigurojne energji ne cdo hap tuajin. Netet pa gjumeku dhimbjet e kembeve jane shqetesuese per ju nuk kane pse te perjetohen me. Kujdesuni per shendetin e kembeve dhe njekohesisht per bukurine e tyre.
Atlete Adidas per meshkuj
Masa 40-41-42-43-44
Blerjen mund ta kryeni edhe ne numer telefoni 0685344444 | Ibuy.al
SKU: atlete-adidas-per-meshkuj Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Atlete

brands

Adidas

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat