,

Makine rroje VGR V-031 – Professional Hair Trimmer


Cilesi maksimale

Ideal per te gjitha tipet e lekures

Rezultatet e deshiruara

Cmim i arsyeshem

2,500L

Makine rroje VGR V-031 – Professional Hair Trimmer

Makine rroje VGR per meshkuj

Makine rroje pa kabllo eshte nje makineri mahnitese per heqjen e fokeve te padeshiruar nga trupi juaj. Merrni kete depilator dhe shijoni pervojen e qethjes ne shtepi. Teper i lehte per t’u perdorur, siguron lehtesine e perdorimit fale modelit te tij ergonometrik.

Kjo pajisje vjen me aksesore shtese te tjere qe do te sigurojen qe te dukeni te kuruar. Furca e saj ju mundeson pastrimin e makines qetehese pas perdorimit.
Me karikues per t’u rimbushur pasi ju ta keni konsumuar baterine e saj. Prerje e sakte dhe precize pa demtuar lekuren tuaj kjo fale teheve te saj te mprehte. Mund ta perdorni ne lagesht dhe ne te thate.

Cilesimet e saj | Makine rroje per meshkuj

  • Makine rroje VGR
  • Heq dhe modelon mjekren sipas deshires
  • Nuk irriton lekuren
  • Pastrohet lehte
  • E shpejte dhe praktike
  • Mund ta merrni kudo me vete
  • Rezistente ndaj ujit
  • Tehet prerese te makines jane ndertuar prej nje materiali cilesor per te mos irrituar lekuren dhe persosur prerjen
  • Cmim konkurrues

Kutia permban:

1.Makine rroje

2. shishen e vajit lubrifikues

3. Furcen per pastrim

4.USB per karikimin e pajisjes

5.Manualin e perdorimit

Produkte te shumellojshme per kujdesin personal ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat