,

Attach A Trash | Mbajtese qesesh plastike per mbeturinat


  • Material plastike ABS, pa BPA.
  • Mund ta perdorni kudo.
  • Trasnportohet lirisisht.
  • Mban te gjitha qeset plastike pa veshe.
  • Instalohet shume lehtesisht.

590L

MBAJTESE QESESH PLASTIKE PER MBETURINAT

Mbajtëse e përshtatshme per qeset e mbeturinave.

Mjafton qe ta vendosni ne nje siperfaqe dhe ta kapni me kapesen e saj perkatese pa pasur nevoje per vegla.

Eshte shume miqesore me mjedisin perreth.

Mund ta pastroni me leter te thate ose gjysem te lagur nese ajo merr papasterti.

Zevendeson me se mire koshat e medhenj dhe hapesiren qe ata zinin kjo e kursen.

I përshtatshëm per t’u perdorur kudo qe ju keni nevoje si ne shtëpi, zyrë, punë, kopesht, etj.attach a trash plastike qese kosh bli online iBuy al

Ka nje kapak, i cili  parandalon aromat e mbeturinave.

Matarial plastike ABS.

SPECIFIKAT

Instalohet shume lehteisht.

Eshte funksionale ne cdo ambient.

Kursen hapesiren.

Pastrohet shume lehte.

Material prej plastike.

Gjendet ne ngjyre e bardhe.

Bli Online ne Ibuy.al | Paguaj ne Dorezim

SKU: K-200720-083 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

mbajtese qesesh

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat