, ,

Automatic Light – Drite me sensor dhe solar


990L

AUTOMATIC LIGHT – DRITE ME SENSOR DHE SOLAR

Dritat LED me sensore, te cilat kane nje prakticitet maksimal edhe nje funksionalitet te jashtezakonshem per te ndricuar ambientet tuaja.

Te lehta per t’u instaluar dhe nuk kane nevoje per mjete te vecanta per t’u vendosur sic duhet.

Kane  fushe magnetike te madhe te cilat i bejne te qendrojne mjaft mire te puthitura me siperfaqen ne te cilen i vendosni.

Sensoret e dritave operojne ne nje distance prej 10 metrash.

Fiket automatikisht pas 15 sekondash pa lëvizje.

Mund te vendoset kudo ne shtepine tuaj fale dizajnit  te vogel, praktik edhe shume modern.

Deri në 20 dalje Lumen, LED super i ndritshëm.

Vendoseni kudo ju nevojitet nje drite. E pershtatshme per shkallë, korridor, banjë, dhomën e gjumit, kuzhinën etj.

led motion sensor light battery operated bli online dyqan taxiSpecifika

Drite solar me Sensore.

Materiali: ABS + Magnet.

Ngjyra : E bardhe.

Lloji i drites: LED.

Ndezje dhe fikje automatike.

Instalohet lehte.

Bateri te tipit : AAA.

Ndjen deri ne 10 metra.

Permasat : 80 x 26mm.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat