,

Balsam flokesh me Bisht Kali – Horse N’ Tall Conditioner Online


  • Zbut dhe ushqen flokun
  • I jep flokeve butesi,volum dhe shkelqim
  • Parandalon efektin elektrizues ne floke
  • Floket tuaj jane dy here me te plote dhe te strukturuar
  • Ndihmon në forcimin e rrenjes se flokut
  • Zgjat floket ne 3 jave per 3 -5 cm

1,950L

Balsam flokesh me Bisht Kali – Horse N’ Tall Conditioner Online

Balsam flokesh me Bisht Kali – Horse N’ Tall Conditioner Online

Balsami i markes ‘Amina’ i perbere nga ekstrakte te bishtit te kalit siguron floke te mendafshet, voluminoze dhe plot shkelqim

Forcon rrenjen e flokut dhe stimulon rritjen e tyre ne vetem pak kohe

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: balsam me bisht kali-Amina Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Balsam flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat