,

Balsam per floket – Mane’ n Tail Produkt Online


  • Zgjat floket dhe forcon rrenjen
  • Ushqen dhe miremban floket
  • I jep atyre volum dhe shkelqim
  • Parandalon keputjen
  • I ben floket e bute si mendafshi

1,550L

Balsam per floket – Mane’ n Tail Produkt Online

Balsam per floket – Mane’ n Tail Produkt Online

Ushqen dhe pasuron floket me vitamina dhe perberes ushqyes

Rritja e shpejte e flokeve favorizohet nga aminoacidet dhe e transformon flokun e demtuar ne floke te bute, voluminoze dhe me shkelqim

Me perberes bimore 100% natyrale

SKU: Balsam per floket-Mane' n Tail Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Balsam flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat