,

Baseus Bank Power 30000 mAh – Furnizues Portativ me 5 Porta


Kapaciteti: 30000 mAh

Ngjyra

E bardhe

E zeze

3,890L

Bank Power – Baseus Mini JA

Baseus Bank Power 30000 mAh – Furnizues Portativ me 5 Porta

  • Furnizues me super kapacitet, me 5 Porta rimbushese
  • Kapaciteti i larte30000 mAh ju lejon të rimbushni pajisjet tuaja disa here para se te karikoni serish furnizuesin
  • Mund te karikoje 3 paisje njekohesisht pa humbur shpejtesine dhe sigurine e rimbushjes
  • Mbeshtetet ne protokollin e ngarkimit te shpejte QC 3.0
  • Me 3 porta USB, (2x USB QC 3.0 and USB-C PD), ju mund te rimbushni te gjithe smarthpnet apo paisjet e ndryshme elektronike
  • I pershtatshem per te furnizuar me bateri laptopin apo MacBook-un
  • I qendrueshme dhe I lehte per tu marre kudo qe shkoni, material i forte ABS+PC
  • Integruar me cip inteligjent qe garanton shpejtesi dhe efikasitet gjate rimbushjes
  • Me 8 nivele SIGURIE: I mbrojtur nga qarku i shkurter, tensioni i larte, mbixehja etj
  • Me tregues LED – njofton perdoruesin per nivelin e baterise, fillimin dhe perfundimin e karikimit.
SKU: bank power-baseus-mini JA Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat