,

Karikues Baseus – Car Charger dhe MP3 me Bluetooth


1,990L

Baseus Charger S-09A T – Karikues Makine dhe MP3 me Bluetooth

Baseus Charger – Karikues Makine dhe MP3 me Bluetooth Bli online ne iBuy.al me cmimet me konkurruese ne treg

Karikoni me shpejtesi dhe siguri maksimale smartphonin ne makine

Suporton thirrjet telefonike pa duar duke rritur sigurin tuaj teksa drejtoni automjetin

Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Bluetooth i inkorporuar lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart. Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muziken ku ju e keni lene. Mund te shkarkoni kenge dhe degjoni muzike nderkohe qe telefoni juaj karikohet

I pershtatur per te gjitha paisjet dixhitale dhe smartphonet suportojne modalitetin Bluetooth: iPhone, Samsung, Sony ,Huawei, Xiaomi etj

Me cip Bluetooth ne versionin me te fundit 4.2 V

Projektuar per muzike me cilesore dhe eksperienca telefonike te gjata

Certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS

Dizajnuar me mikrofon te nje cilesie shume te larte ne kualitetin HD per biseda telefonike te pastra pa zhurme dhe interferime

Mund te vendosni USB, karten TF dhe transmetuesin FM

SKU: baseus charger-MP3 bluetooth-S09AT Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat