,

Baseus data cable 100w – Kabell te dhenash Type C

Baseus

1,400L

BASEUS DATA CABLE 100W – KABELL TE DHENASH

Dizajn i jashtem i zi, strukture e permiresuar e thjeshte dhe elegante.

Kabell me thurje najloni fleksibel dhe praktik, nuk demtohen dhe nese perdoren per nje kohe te gjate.

Kabelli transmetues i shpejte i te dhenave male to male.

Sinkronizim dhe karikimi per përdorim praktik, që do të thotë që ju transferoni të dhëna dhe karikoni baterinë e pajisjeve tuaja deri në 5 A.

Mundeson jo vetem transferim te shpejte te të dhënave por dhe karikimin e pajisjeve.

Specifika

  • Ndërfaqja: USB 2.0
  • Lidhje male USB-C
  • Gjatesia e kabllit: 2m

Njohja inteligjente e pajisjeve fast charge e ndihmon ate te kontrolloje siç duhet rrymen dhe tensionin dhe te siguroje karikim te shpejtë te sigurt.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Baseus data cable Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat