,

Baseus Phone Holder Car Mount | Mbajtese telefoni

Baseus

3,500L

Baseus Phone Holder Car Mount | Mbajtese telefoni

Baseus Phone Holder Car Mount | Mbajtese telefoni

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Rrotullim 360 grade sipas kendit te pershtatshem per ju.
Pozicionohet ne kroskotin e  makines.
Kapje e bute e cila nuk e demton makinen.
E pajisur me drite LED blu.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | WXER-01
Materiali | Aliazh alumini, silikon
Dimensionet | 66*66*55mm
SKU: mbajtese-telefoni-baseus-per-makine Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat