,

Baseus Power Bank – M25P Mini Digital Display Charging


2,190L

Baseus Power Bank – M25P

Baseus Power Bank – M25P Mini Digital Display Charging – Porosit online ne iBuy.al me mire dhe me lire se kudo

 • Karikon shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme, pa u shqetesuar per nje prize me korrent
 • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se celularit
 • I vogel dhe praktik, iu lejon ta merrni kudo me vete
 • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perktese
 • Materiali: Plastike e forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
 • Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise
 • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte, fusha elektromagnetike etj
 • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
 • Kapaciteti: 10000 mAh
 • Fiket automatikisht kur paisja rimbushet plotesisht
 • Siguri dhe cilesi e testuar dhe certefikuar nga CE/FCC/RoHS

 

SKU: power bank-baseus-M25P Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat