,

Baseus PowerBank – External Battery Portable Fast Charger


Ngjyra: Gold

Kapaciteti: 10000 mAh

Micro USB

2,490L

Baseus PowerBank – GOLD

Baseus PowerBank – External Battery Portable Fast Charger

  • Karikon shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin dhe paisjet e ndryshme, pa nevojen e prizes elektrike
  • Mund te karikoni 2 paisje njekohesisht shpejt dhe ne menyre te sigurt
  • I vogel, praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Ndertuar nga aliazhi i aluminit rezistent ndaj nxehtesise dhe konsumit
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Dizanj modern dhe ngjyre Gold
  • Cilesi dhe Siguri e certefikuar nga FCC, CE ,ETL dhe RoHS
  • Pershtatur per: Xiaomi mi5 pro redmi 3 mi4 mi4c Note3 pro/ iPhone7 6 6s plus 5s 5 se ipod touch nano7 6 / Samsung Galaxy s7 s6 Edge s5 s4 a3 a5 a7 j3 j5 j7 note3 4 5 Huawei/HTC/LG/Sony/Meizu/Nexus/Oneplus/Lenovo
SKU: powerbank-baseus-gold Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat